Logo

Protecția Copilului

MFTES – ANPDCA

Urgențe Sociale

24/24 la 021/9524

fiipregătit.ro

Situații de Urgență

REZULTATELE FINALE la concursul organizat în data de 29.09.2017

oct. 10, 2017 | Carieră, Știri

CENTRALIZATOR CU REZULTATELE FINALE la concursul organizat în data de 29.09.2017 la DGASMB

Nr.

crt.

Nume şi prenume candidat Postul pentru care candidează Serviciul/ Compart Punctaj final Admis/ Respins
1. Ilie Brânduşa Maria Inspector specialitate S gr prof I – 1 post Compartiment Relaţii Publice 97,70 Admis
2. Sterie Sanda Simona 89 Respins
3. Pescaru Ilinca 73,80 Respins
4. Agachi Maria 63,80 Respins
5. Kimm Cristina 63 Respins
6. Răilianu Cristina Referent M tr prof IA – 1 post Serviciul Buget, Planificare Resurse, Investiţii 82 Admis
7. Antochi Ioan Inspector specialitate S gr prof I – 1 post Serviciul Relaţia cu Societatea Civilă şi alţi Actori Sociali 56,40 Admis
8. Tănase Mircea Radu Inspector specialitate S gr prof II – 1 post Serviciul Relaţia cu Societatea Civilă şi alţi Actori Sociali 88,70 Admis
9. Tănase Ene -Marina 70,70 Respins
10. Croitoru Cristina 61,20 Respins
11. Medvediu Iulia Alina Referent M tr prof II –

1 post

Serviciul Relaţia cu Societatea Civilă şi alţi Actori Sociali 90,80 Admis
12. Mogoş Oana Elena 79,50 Respins
13. Bujeac Carmen Elena Constanta 70 Respins
14. Sebe Cristina Andreea 68,50 Respins
15. Soare Cezar Nicolae 54,10 Respins
16. Corduneanu Elena Inspector specialitate S gr prof IA – 1 post Serviciul Protecţia Copilului 66,10 Admis
17. Manea Monica Îngrijitoare – 17 posturi Biroul „Centrul de Îngrijire şi Educaţie Timpurie pentru Copii 0-3 Ani” 88,50 Admis
18. Toader Maria 85 Admis
19. Puşcaşu Nicoleta Patricia 81,25 Admis
20. Coman Lucy Alexandra 80 Admis
21. Matache Mariana 78,50 Admis
22. Huţanu Lenuţa Nela 74 Admis
23. Stănescu Florica 73,80 Admis
24. Barbu Nelya 72,70 Admis
25. Cârstei Florina Lăcrămioara 68 Admis
26. Dragne Ana Maria 64,75 Admis
27. Bolozan Nicoleta Cristina 61,50 Admis
28. Buzamăt Andreea Educator S – 5 posturi Biroul „Centrul de Îngrijire şi Educaţie Timpurie pentru Copii 0-3 Ani” 84,50 Admis
29. Gherghin Ancuţa 76 Admis
30. Vişan Didina Nicoleta 75,50 Admis
31. Castraveţ Adina Lucrător social M –

2 posturi

Biroul „Centrul de Îngrijire şi Educaţie Timpurie pentru Copii 0-3 Ani” 89 Admis
32. Niţu Gabriela Diana 76,50 Admis
33. Alexe Mihaela Elisabeta Muncitor necalificat I G,M –

4 posturi

Biroul „Centrul de Îngrijire şi Educaţie Timpurie pentru Copii 0-3 Ani” 93 Admis
34. Cazacu Daniela Monica 81,50 Admis
35. Plătică Cristinel Danut 80 Admis
36. Poşircă Daniel 74 Admis
37. Breazu Georgiana 68 Respins
38. Radu Nicolae 65 Respins
39. Roşu Ion 61,50 Respins
40. Gîlca Florentina 59 Respins
41. Ghinescu Iuliana Roxana Inspector specialitate S gr prof I –

1 post

Serviciul Protecţia Persoanelor Adulte 84 Admis
42. Dumea Mihai 77 Respins
43. Dorabanţu Alina Mihaela Inspector specialitate S gr prof II – 1 post Serviciul Protecţia Persoanelor Adulte 83 Admis
44. Pîrvulescu Andrada Ştefania 78,50 Respins
45. Buză Ioana 60,40 Respins
46. Moisescu Paula Referent M tr prof IA –

1 post

Compartiment Policlinică Socială 66,50 Admis

Articole Similare

Sari la conținut